Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kolo 5.10.2017 Ripper A Ostrava - Ripper B Ostrava 14:4

8. 10. 2017

 Jedenácté derby zcela v režii favorita

derby-c.-11.jpg

Sestava Ripper A: Bocko Petr, Drobík Aleš, Magula Marián, Mesiarik Josef, Pokluda David, Stříbný Tomáš, Tíc Marek

Sestava Ripper B: Adámek Tomáš, Konečný Petr, Moravčík Dominik, Schneider Petr, Schrom René

  Zahajovací utkání sezóny postrádalo kvalitu i dramatičnost, Obrova sedmička statečných měla vše pod kontrolou, kýžený odpor béčka se nedostavil...V první půli si premiéru v klasice "odbyli" Marek Tíc, Petr Bocko a Davča Pokluda na straně domácích, podle zápisu hostem byl premiantem Tomáš Adámek a na střídačce áčka dění sledovala taková jména jako jsou Stříbný, Magula či Mesiarik. I přes tuto skutečnost si favorit vypracoval uklidňující náskok 6:2, to když byl za "hodného" ten nejméně zkušený. Davču přehráli Rendy Schrom i Domča"MvG"Moravčík, Tomek své šance na zavírání neproměnil a hlavním problémem záložáků byly nevýrazné výkony Prcka. Na domácí konto připsali po dvou bodech Maro, Peťka a ostřílený klasik Aleš Drobík řečený Kuřecí.

  Do párové 701 už se zapojili také Obr s Messim a neměli problém přehrát dvojičku Rendy/Tomek. Následný kriket si pohlídali Kuřecí s Markem které dostatečně neprověřili Domča s Prckem a realisticky vzato bylo vymalováno - 8:2

  Na startu druhé půle vše nabralo velice rychlý směr naprosto očekávané dva body pro A-tým, ve třetí sérii si záložáci ani neškrtli - 12:2. Výsledkově vyrovnanou sérií byla pouze ta poslední do níž už se zapojil také poslední člen domácí sestavy Monty, jehož výhru podpořil Messi, za béčko kontrovali svým druhým bodem Rendy a střídající Koník. Finální výsledek 14:4 (29:11) odpovídá tomu co bylo na terčích k vidění, jedenácté derby ostravských Ripperů skončilo jako všechny předchozí, tedy jednoznačným a zaslouženým vítězstvím áčka.

Statistika Ripper A: Messi 2/2, Kuřecí 2/2, Monty 1/1, Maro 3/4, Peťa 3/4, Davča 1/3

Statistika Ripper B: Rendy 2/4, Koník 1/2, Domča 1/4, Prcek 0/2, Tomek 0/4

701: Obr/Messi - Rendy/Tomek 2:0

Kriket: Kuřecí/Maro - Domča/Prcek 2:0

 

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář