Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.LIGA MSK 2013/2014 - SOUHRN

17. 5. 2014

Ročník 2013/2014 je minulostí a konečná tabulka ukazuje, že k žádnému většímu překvapení nedošlo. Prvenství obhájil A-tým ostravských Ripperů.

1. DC Ripper Ostrava A - posílený tým vstupoval do sezony s jasným cílem obhájit titul a uspět na MR. První část mise je splněna a Rippeři v soutěži neztratili ani bod. Z čerstvými šampióny dokázali držet krok pouze Amatéři, ostatní mužstva byli bez šancí. Kvalita vyrovnaného mužstva je obrovská, zisk mistrovského poháru byl očekávaný a je zcela zasloužený.

Sestava: Barbořák Daniel, Dedek Dušan, Drobík Aleš, Mika Petr, Mokrý Ladislav, Stříbný Tomáš(K)

2. DC Kansas Amateur Havířov - havířovští odehráli ligu velmi zodpovědně a po zásluze obhájili vicemistra. Týmová opora Štefan Čujdík zvládl kompletní porci utkání a své spoluhráče hnal vždy kupředu, krásná ukázka klubismu. Mistři republiky z let 2010 a 2011 tak budou znovu bojovat v osmičce nejlepších.

Sestava: Čujdík Štefan, Ištok Michal, Lacina Jiří(K), Milerski Libor, Podhora Jiří, Surma Stanislav

3. DC Ripper Ostrava B - výrazná obměna kádru přinesla své ovoce a to i přes slabou docházku Petra Schneidera. Jediným problémem béčka Ripperů byl úzký kádr, čímž tým ztratil na tolik potřebné konkurenci ve vlastních řadách. Třetí místo znamená výrazný posun kupředu, nejdůležitější však je, že družstvo má potenciál a chuť se vyvíjet.

Sestava: Konečný Petr(K), Magula Marian, Schneider Petr, Ščotka Jaroslav, Šulc Daniel

4. DC Podbeskidzie - ambiciózní polský tým sehrál při své premiéře solidní sezonu, i když na bednu určitě pomýšlel. Klíč k lepšímu umístění vedl přes vzájemné zápasy s béčkem Ripperů, ve kterých se ale nevedlo podle představ. Tým polských orlů má však pro hru natolik zapálené hráče, že do budoucna to bude jenom lepší..

Sestava: Boski Mateusz, Maliczak Jan(K), Obracaj Bartosz, Pawlusiak Krzysztof, Sosna Marcin, Szmidt Mateusz

5. Galax Ostrava - loni bronzový tým zaznamenal propad hned o dvě příčky, což neznamená nic jiného, než že budou sezónu hodnotit jako neúspěšnou. Galax sehrál v optimální sestavě jen minimum zápasů, proto je konečné páté místo logickým vyústěním.

Sestava: Dorociak Pavel, Folta Jiří, Mík Jiří(K), Osoha Rostislav, Šlechtický Filip, Veselý Jan

6. Norci Havířov - Norci odehráli ligu přesně podle všeobecného očekávání. Nula v kolonce body a žalostně pasivní skóre hovoří za vše. Jednoduše chyběla kvalita.

Sestava: Baláš František, Dluhoš Martin, Gincel Erich, Gincelová Jana, Heinz Robert, Lamošová Dagmar(K), Lamoš Milan

Reprezentantům našeho kraje přejme na MR družstev mnoho úspěchů.

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář