Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.kolo 25.2.2016 Ripper B Ostrava - Ostré hroty Ostrava 13:5

26. 2. 2016

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Schneider Petr, Schrom René, Šrubař Radim, Šulc Daniel, Videnka Jiří

Sestava Ostrohroťáci: Janík Roman, Rucký Aleš, Ščotka Jaroslav, Štěpánek Ondřej

12442782_1070583252995289_1766866808_n.jpg

 Dobrá týmová spolupráce přinesla cenné body Ripperům

  Rippeři vyrukovali poprvé v sezóně s nejsilnější sestavou, s cílem uspět a opustit tak tabulkový suterén. Zodpovědný přístup, bojovnost a dobrá týmová spolupráce byly faktory, ve kterých byl podstatný rozdíl (hlavní=dably) mezi oběma družstvy. Zaslouženým vítězstvím zápas odstartoval Rendy, a stejně tak si za hosty počínal Ondra když přehrál tak trochu tápajícího Jirku. Nečekaně klíčovou postavou pro vývoj celého utkání byl Patrik Pavlorek, jehož ve všech případech urputně vybojované body stanovily rozdíl v celkovém skóre! Ten první si připsal v naprosto vyrovnaném duelu s Alsem, čímž zároveň odstartoval rozhodující pasáž zápasu. Úvodní sérii zakončil jednoznačným vítězstvím nad Romčou strojově hrající Prcek - 3:1. Po druhé kvartě už bylo prakticky vymalováno, protože se naplno projevila největší slabina ve hře hostů, a sice nemohoucnost na dablech. Rendy s Prckem vyhráli s přehledem, Alse udolal Jiřík, a znovu i s velkou dopomocí paní štěstěny se z bodu radoval Patrik - 7:1.

  Týmové hry byly hodně vyrovnané, a především na kvalitní kriket se moc hezky koukalo. Sečteno a podtrženo, spravedlivá dělba bodů - 8:2.

  Do druhé půle šli domácí s luxusním náskokem, a velice rychle dílo dokonali. O devátý bod se postaral Rendy, porážku ještě na moment odvrátil Romča když přehrál střídajícího Radima, ovšem bojovník Patrik ani jako vždy výborný Prcek už žádné komplikace nepřipustili - 11:3. V závěrečné sérii si čtyřbodový večer pečetili Rendy a poprvé v kratičké steelové kariéře také Patrik, a na konečných 13:5 (29:17) korigovali svými čestnými body Jarda s Alsem.

  Zápas týmů ze spodních pater tabulky měl svou kvalitu i skvělou atmosféru, o výrazném a zaslouženém vítězství Ripperů rozhodlo především trápení Ostrohroťáků na dablech!

Statistika Ripper B: Rendy 4/4, Patrik 4/4, Prcek 3/3, Jiřík 1/2, Dan 0/1, Radim 0/2

Statistika Ostrohroťáci: Als 1/4, Ondra 1/4, Romča 1/4, Jarda 1/4

701: Šulc / Videnka - Rucký / Ščotka 1:2

Kriket: Schneider / Schrom - Janík / Štěpánek 2:1

 

KONÍK 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář