Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.kolo 17.3.2016 BULL-DO-ZERS - Ripper B Ostrava 4:14

18. 3. 2016

Sestava BULL-DO-ZERS: Baláš František, Giercuskiewicz Kamil, Heinz Robert, Urbančok Jaroslav

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Schneider Petr, Schrom René, Videnka Jiří

Jednoznačná záležitost B-týmu Ripperu Ostrava

  Rippeři šli do odvety s havířovskými Buldozery s jasným cílem vrátit soupeři podzimní porážku, což nejsilnější možná sestava bez problémů realizovala. Domácí kvarteto živilo šance na úspěch vlastně jen v samotném úvodu, přesněji řečeno do chvíle, než se hosté dostali do optimální provozní teploty. Zahajovací série byla herně vyrovnaná, na plný počet legů, ale z Buldozerů se nakonec prosadil pouze velmi dobře hrající Kamil. Pro pozdější (jednoznačný) průběh zápasu byly upracované výhry Rendy, Jirky i hodně dlouho nevyspinkaného Prcka klíčové - 1:3. Ve druhé sérii už hosté šlapali jako dobře namazaný stroj, nebezpečným oponentem se i naprodruhé ukázal být Kamil. Patrik s Prckem neměli problém s nevýraznou dvojicí Franta/Jarda, a v krásném souboji přehrál Rendy domácího kapitána Roba - 2:6.

  Týmové hry odpor domácích definitivně zlomily! Ve vyrovnané 701 přidali sedmý bod na konto hostů Jiřík s Koníkem, a kriket byla v podání "smrtící SCH dvojice" Rendy/Prcek jedna velká exhibice - 2:8.

  Marná byla Robova snaha před startem druhé půle nahecovat spoluhráče, protože na terčích to byla spíše rezignace. Rozhodnutí padlo bleskurychle, Prcek i Jiřík 2:0 a bylo vymalováno. V dohrávce jednoznačného zápasu se dvěma body blízknul nejlepší hráč domácích Robert, stoprocentní prácičku dokonali Prcek s Rendym, a tak se zrodilo přesvědčivé vítězství ostravanů v poměru 4:14 (13:29).

Utkání v havířovské pivnici Kansas mělo svou kvalitu, hosté byli jasně lepší na dablech, výsledkem je debakl.

Statistika BULL-DO-ZERS: Kamil 2/4, Robo 2/4, Franta 0/4, Jarda 0/4

Statistika Ripper B: Prcek 4/4, Rendy 4/4, Jirka 2/3, Patrik 2/4, Koník 0/1

701: Baláš / Heinz - Konečný / Videnka 0:2

Kriket: Giercuskiewicz / Urbančok - Schneider / Schrom 0:2

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář