Jdi na obsah Jdi na menu
 


14.kolo 24.3.2016 Ripper B Ostrava - DC Podbeskidzie 6:12

25. 3. 2016

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Schrom René, Šrubař Radim, Vítek Daniel

Sestava Podbeskidzie: Boski Mateusz, Maliczak Jan, Obracaj Bartosz, Sosna Marcin, Urbaniec Sebastian

 

pol.jpg

 

Vítězné tažení béčka Ripperů končí, dva body putujou do Polska

  Domácí nastoupili bez dvou nenahraditelných článků vítězné sestavy z předchozích kol, a především absence jednoho z nejlepších hráčů soutěže Petra Schneidera poslala do role favorita naopak dlouhodobě stabilní grupu polských orlů. Hosté byli od začátku zápasu týmovější, dravější a hladovější po vítězství! Trápící se Rippery hnali kupředu tradičně výborně hrající Rendy(2 výhry), kterého jedním bodem podpořil bojovník Radim "Šrub" Šrubař. Hrubě se po dlouhé době nedařilo Patrikovi, a jelikož se nechytili ani Koník s Danem, byl mezistav 1:3 a před týmovkama 3:5 pro domácí ještě hodně přijatelný. Body hostů připsali po dvou Bartek s Marcinem, a hned v úvodu byl lepší v souboji kapitánů Honza. 

  Svou herní převahu demonstrovali hráči DC Podbeskidzie v párových hrách, kde si zaslouženým ziskem dvou bodů vydláždili cestu k celkovému vítězství. Po jednoznačné čtyřhře byl nejkvalitnější pasáží celého utkání kriket, v němž se kvarteto Bartek/Sebastian a Rendy/Patrik opravdu činilo. A jak už to tak bývá když hrajou v této disciplíně všichni dobře, vyhrává kdo vykopává - 3:7.

  Do druhé půle šli Rippeři sice odhodlaní s výsledkem něco udělat, ovšem šipky jsou především o hlavě, a tam to prostě nefungovalo. Třetí série vyzněla jasně pro hosty, což ve výsledku znamenolo, že se rodí debakl - 3:11. V závěru se Ripperům podařilo korigovat na konečných 6:12 (16:28).

DC Podbeskidzie mělo zápas o důležité body ve vyrovnaném středu tabulky až na koncovku pevně pod kontrolou, vítězství je naprosto zasloužené.

Statistika Ripper B: Rendy 3/4, Radim 2/4, Dan 1/4, Koník 0/1, Patrik 0/4

Statistika Podbeskidzie: Marcin 2/2, Honza 3/4, Bartek 3/4, Mateusz 1/2, Sebastian 1/4

701: Konečný / Vítek - Maliczak / Sosna 0:2

Kriket: Pavlorek / Schrom - Obracaj / Urbaniec 1:2

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář