Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.kolo 7.4.2016 Silesiasteel Opava - Ripper B Ostrava 9:9

8. 4. 2016

Sestava Silesiasteel: Biel Adam, Černocký Petr, Kuděla Vlastimil, Mlýnek Karel, Šimeček Luděk

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Schrom René, Šrubař Radim, Šulc Daniel, Videnka Jiří

 silesia.jpg

 

Po všech stránkách vydařený zápas - spravedlivá dělba bodů 

  "Žlutí ďáblové" vstupovali do zápasu o důležité body v boji o čtvrté místo zajišťující účast na MR družstev v roli mírného favorita, a hned v úvodu velice interesantní dvouapůlhodinky se do soupeře pořádně obuli. Vlastík i s dopomocí 180tky nejprve nedal příliš šancí ještě né úplně soustředěnému Radimovi, poté domácí bojovník Peťka zvaný Humr hodně potrápil spielmachra béčka Ripperů Rendu Schroma, Aďas hladce přehrál nevýrazného Koníka, a na 3:1 zvyšoval Karel, to když si Jirka "trénoval" nesprávné dably. Ve druhé sérii už to na terčích vypadalo mnohem vyrovnaněji, a body se zaslouženě dělily. Výrazně zlepšený výkon Radima vedl ke snížení na které nedokázal navázat Koník (Vlastík zahrál skvěle), podruhé, tentokrát s Adamem padl hodně smolně Jiřík, a parádní přestřelka Karel vs. Rendy vyzněla lépe pro "šílence" v dresu modrobílém - 5:3.

  V týmových hrách si připsali družstva po bodu a je velká škoda, že fantastický kriket není na videu. Párová 701 je dlouhodou slabinou obou týmů, na terči se to jenom potvrdilo. Domácí měli navrch, z čehož rezultovalo zasloužené vítězství. Na řadu přišla nejkrásnější pasáž celého utkání, kriket byl opravdu neskutečný. Hostující dvojice Rendy/Jiřík smetla soupeře v deseti minutách kdy padal jeden tripl za druhým, 4 a 5 kolo i s bodama, jednoduše nádhera. Sportovní pochvala ze strany také výborně hrajících soupeřů (Luděk/Vlastík) byla určitě na místě, především ale byla dokladem toho, že se hrálo v duchu fair-play - 6:4.

  Půli druhou otevřel výhrou nad Vlastíkem po skvělé práci v kriketu už i přesněji zavírající Jiřík, poté znovu na rozdíl dvou bodů upravoval Humr, když v průměrném zápase přehrál střídajícího Dana. Ke střídání došlo i na straně domácích. Kapitán Luděk nahradil Adama a hned si vzal na mušku nejlepšího z Ripperů Rendu, takže se sportovní terminologií řečeno jednalo o dobrý tah. Skóre třetí série singlů následně dorovnal Radim, který udolal Karla - 8:6. O dva veledůležité body se v závěrečné kvartě postarali Rendy s Jiříkem, čímž ztrátu ostravanů smazali a poslali zápas do dramatické koncovky. Za stavu 8:8 se do hry vrátil Koník jemuž byl soupeřem Karel, na druhém terči šli do boje Luděk s Radimem. V obou případech ustáli třílegové bitvy kapitáni což ve výsledku znamená, že moc pěkný zápas skončil spravedlivou remízou 9:9 (23:21), na čemž se shodli všichni přítomní. Vyrovnaný zápas měl svou kvalitu, výbornou atmosféru, za což všem jeho účastníkům závěrem děkuji.

Statistika Silesiasteel: Luděk 2/2, Adam 2/2, Vlastík 2/4, Karel 1/4, Peťa 1/4

Statistika Ripper B: Rendy 3/4, Radim 2/4, Jirka 2/4, Koník 1/3, Dan 0/1

701: Biel / Mlýnek - Šrubař / Šulc 2:0

Kriket: Šimeček / Kuděla - Schrom / Videnka 0:2

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Strong blood load

(Aloorapsictact, 8. 10. 2018 0:38)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-pas-cher-inde-avis/

Costly blood arm-twisting symptoms

(ASpuffinvink, 24. 7. 2018 3:59)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-5-ml/