Jdi na obsah Jdi na menu
 


16.kolo 21.4.2016 Predators Opava - Ripper B Ostrava 11:7

22. 4. 2016

Sestava Predators: Armlich Jan, Čadecký Tomáš, Kabaja Jiří, Uvíra Lukáš, Výtisk Zbyslav

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Schrom René, Videnka Jiří, Vítek Daniel

 rip_pred.jpg

 

Hosté se dlouho drželi, závěr však patřil favorizovaným Predátorům 

  Kompletní sestava domácích na níž dohlížel i moc pěkný maskot, a na straně druhé absence nejlepšího z Ripperů Petra Schneidera. Toť skutečnosti které Predátory poslaly do role jasného favorita. Zápas jako takový byl ale především v první půli herně i výsledkově vyrovnaný, což borce v černém docela zaskočilo. V zahajovací kvartě se z Predátorů prosadili Tomáš "Čandrson" Čadecký když dvěma 6.koly nedal šanci Jirkovi, a stejně tak hladce výhrál i Jiřík nad Patrikem. Za hosty kontrovali v mnohem vyrovnanějších duelech Rendy s Koníkem - 2:2. V sérii druhé mohl porazit kdokoliv kohokoliv. Vše se odehrálo na plný počet legů, rozhodovaly maličkosti, přesnější ruka či chladnější hlava. Za domácí tentokrát uspěla jiná dvojice, a sice kápo Johny Armlich společně se Zbyškem, to Rippeři si střihli repeté, Rendy s Koníkem své soupeře Jiříka respektive Tomka doslova ubojovali - 4:4.

  Do párových her poslali oba kapitáni střídačku. 701 byla jasně v režii domácích, kvalitní hře Jiříka s Tomkem nedokázali Patrik s Danem konkurovat. Silnou zbraní béčka Ripperu Ostrava je v této sezóně kriket, a to i bez Prcka jakožto specialisty na tuto disciplínu. Rendy s Jirkou zahráli znovu skvěle, výhoda začínajícího se ukázala býti rozhodující - 5:5.

  Druhou půli otevřel vyrovnaný a pro další vývoj zápasu velmi důležitý souboj kapitánů, v němž se po všech peripetiích nakonec z vítězství radoval zkušenější Honza. Souběžně hrané utkání mezi Tomkem a střídajícím Danem mělo podobný průběh se stejným výsledkem 2:1, a Predátoři šli do rozhodujícího trháku!. Hosté se sice ještě jednou dostali do kontaktu když zabojoval Rendy, ovšem Jiřík neměl den, a vedení 8:6 už bylo pro ostřílené domácí borce uklidňující. Nečekaný a zároveň i poslední bod závěrečné série připsal na konto Ripperů Danek, poté co výborně zahrál s Honzou. Totéž se ale nepodařilo Rendovi který "odmítl" stoprocentní bilanci v zápase s Tomášem, Jiřík padl i počtvrté, a na konečných 11:7 (27:19) upravoval Jirka Kabaja po jednoznačné záležitosti s rezignujícím Koníkem.

Zajímavé utkání vyhráli zaslouženě domácí, sympaticky vzdorující ostravané však padli se ctí.

Statistika Predators: Jirka 3/4, Tomáš 3/4, Honza 2/4, Zbyšek 2/4

Statistika Ripper B: Rendy 3/4, Koník 2/4, Dan 1/2, Patrik 0/2, Jirka 0/4

701: Jirka / Tomáš - Patrik / Dan 2:0

Kriket: Lukáš / Honza - Rendy / Jirka 1:2

 

KONÍK

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář