Jdi na obsah Jdi na menu
 


17.kolo 5.5.2016 Ripper B Ostrava - Amateur Havířov 2:16

6. 5. 2016

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Schneider Petr, Schrom René, Šulc Daniel, Vítek Daniel

Sestava Amateur: Carbol Otakar, Ištok Michal, Lacina Jiří, Pastrňák Michal, Podhora Jiří, Surma Stanislav

Devastace béčka Ripperu Ostrava

  Do předposledního ligového kola šli oba týmy v téměř kompletních sestavách, což se především v případě havířovských Amatérů nacházejících se ve fázi přípravy na MR dalo očekávat. Pro domácí bylo hlavním úkolem pokusit se potrápit jasného favorita. Na terčích to prakticky po celý průběh utkání vypadalo asi tak, že si hosté dělali co chtěli. Výbornou hru obou Michalů dokázali podpořit Standa s Oťasem, a i když se Ripperům snaha rozhodně nedá odepřít, bylo za hodinu po zápase. První půle trochu krutě, avšak skutečně - 0:8!!!

  Týmové hry přinesly domácím premiérový bod, o což postarali Prcek s Rendou v disciplíně která béčku Ripperů dlouhodobě funguje. Zajímavému kriketu předcházela exhibiční 701 v podání hostující dvojice snajperů Ištok/Pastrňák, jejichž 8 a 7 kolo je natolik kvalitní, že střídající Dan Š. s Patrikem prostě snad ani nemohli mít nárok - 1:9.

  Druhá půle začala hromadným střídáním, což ale byla jediná změna. Herně to totiž vypadalo stejně jako v úvodu zápasu, a ze strany domácích to byla marná snaha o jakési odvrácení nevyhnutelného. Jediným "slavným" Ripperem byl Prcek poté co přehrál střídajícího Jirku Podhoru, nikdo další už se ale nepřidal. Těžký debakl modrobílých v poměru 2:16 (9:32) má za důsledek predevším obrovský rozdíl ve schopnosti ukončit leg, protože v mezihře se domácí docela drželi.

  Očekávané vítězství proměnili velmi dobře hrající Amatéři v devastaci hostitelů, k zaslouženým bodům zbývá pogratulovat.

Statistika Ripper B: Schneider 1/4, Vítek 0/2, Konečný 0/2, Pavlorek 0/2, Šulc 0/2, Schrom 0/4

Statistika Amateur: Pastrňák 4/4, Ištok 4/4, Carbol 3/3, Surma 2/2, Lacina 1/1, Podhora 1/2

701: Pavlorek / Šulc - Ištok / Pastrňák 0:2

Kriket: Schneider / Schrom - Carbol / Podhora 2:0

 

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář