Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.kolo 8.12.2016 Ripper A Ostrava - Ripper B ostrava 13:5

9. 12. 2016

Derby Ripperů opět pro Áčko v poměru 13:5.

derby.jpg

Sestava Ripper A: Dedek Dušan, Magula Marian, Makový Jiří, Mokrý Ladislav, Samec Pavel

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Ptáček Liboslav, Schrom René, Veselý Roman, Videnka Jiří

Už od neděle jsem se těšil na Riperské derby. Připravoval jsem si v hlavě jak mistry z áčka nějak rozhodit, aby nám svitla naděje na bodový přísun. Jako první jsme udělali opět to, že jsme obsadili místa pro domáci, ačkoliv jsme v derby byli hosty. Výsledek se dostavil hned s příchodem kapitána Googla, který nelenil a všechny béčkaře co byli přitomní zpucoval co si to dovolili. Byli jsme však neústupní.

Hned jak odbila šestá hodina, začaly první serie zápasů - Rendy - Monty, Koník - Laďa. Renda trestá Marianova zaváhání na dablech a jdeme do vedení 0:1!! Kápo Rendův výkon, ač se snaží, nenapodobuje a áčko začíná úřadovat. Romča prohrává s Pavlem, Jiřík s Dušanem, stav po první serií 3:1. Do druhé serie střídá Liboš Koníka, ten ovšem dostává hned naloženo od Montyho. Druhý bodík na to přidává Romča, ale to je v druhé serii vše 6:2, Jiřík nestačí na Pavla a ani Renda neproměnil vedení s Dušanem. 

Do čtyřhry posíláme Koníka s Libošem proti Kakačovi s Marianem. Hodně vlažný výkon na obou stranách strthávají na svou stranu soupeři. Do cricketu nasazujeme to nejlepší s cílem získat další bodík - Renda, Romča - Dušan, Láďa. první leg začínáme dobře, ale Dušan je v koncovce proti. Druhý leg už hrajeme svou standardní hru a bereme si zpět ztracené podání. Do rozhodujícího legu jdeme s cílem podržet si servis. Bohužel Dušan je opět proti a když mu solidně sekunduje Láďa, jsme zas bez bodíku, stav 8:2.

Třetí serie singlů je tentokrát vyrovnaná. Romča pořáží Montyho a Renda Pavla. Jiřík s Koníkem to mají naopak. Dušan dělá v soboji kapitánu s Koníkem desátý bodík.

V poslední serii už jde jen o korekci skore a o to kdo z tipařů (Koník, Johny) trefí výsledek. Z vítězství se raduje jen Liboš proti střídajícímu Kakačovi, Ostatní bodíky berou domácí  - 13:5. A tak tip vyšel Johnymu. 

Z našeho pohledu je výsledek až příliš krutý. Spousta zápasů končí výsledkem 1:2, tady nechybělo moc urvat body, chyběla trocha štěstí. Rendy s Romčou s úspěšností na 50%, ostatní mizerie a to je zisk bodů zoufale málo. O plný bodový přisun se na straně domácích postaral Dušan. Padla celkem 2 binga a dvě zavření nad 100.

 

Statistika Ripper A: Dušan 4/4, Ládík 3/4, Pája 2/3, Monty 2/4, Kakáč 0/1

Statistika Ripper B: Rendy 2/4, Romča 2/4, Liboš 1/2, Koník 0/2, Jiřík 0/4

701: Monty/Kakáč - Koník/Liboš 2:0

Kriket: Dušan/Ládík - Rendy/Romča 2:1

 

DD

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář