Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.kolo 14.1.2016 Amateur - Ripper B Ostrava 15:3

15. 1. 2016

Sestava Amateur: Carbol Otakar, Milerski Libor, Pastrňák Michal, Podhora Jiří, Surma Stanislav, Wolny Tomáš

Sestava Ripper B: Konečný Petr, Pavlorek Patrik, Šulc Daniel, Videnka Jiří

Favorit bere povinné body, béčko Ripperu Ostrava dostalo nářez

 Jednoznačnou záležitost favorizovaných Amatérů zahájil skvělým výkonem vedoucí muž ligových statistik Michal Pastrňák. Hladké vítězství s šoférem Ripperů Jirkou okořenil bingem i pátým kolem, zkrátka a dobře se ve svém fungl novém dresu cítil jako ryba ve vodě. Na 2:0 zvyšoval v souběžně hraném zápase Libor, a i když jeho hra nebylo úplně to jak ho známe, na nevýrazného Patrika to stačilo. Těžkou ligovou premiéru si v duelu s Koníkem "odbyl" talentovaný nováček SM steelů Otakar Carbol. Kapitán farmářů podal výborný výkon: bingo na úvod, spotřeba šipek na zavření 2 a zakončeno stovečkou. O tak trochu nečekané srovnání se postaral Daniel "Kuře" Šulc, když přehrál 2:0 Standu - 2:2. Ve druhé sérii singlů si už gigafavorit vypracoval dvoubodový náskok, a od tohoto momentu už nebylo co řešit!. Po jasných prohrách Patrika i Kuřete, a těsné Koníka s Liborem, zabojoval Jiřík, a udolal Standu - 5:3.

 V párových hrách Amatéři odstartovali asi tak devadesátiminutovou exhibici. Ostřílená dvojice Pasta/Libor si v 701 pohrála s neškodnými zvířátky Koník/Kuře, a v o mnoho vyrovnanějším kriketu slavili úspěch Oťas kterému byl kolegou do zápasu nastoupivší Jirka zvaný Podkopec - 7:3

  Půle druhá byla názornou ukázkou kvalitativního rozdílu obou sestav, demonstrací síly vicemistra republiky, jejímž výsledkem je debakl 8:0!. Kvalitní šipky předvedl pouze Koník hned v jejím úvodu v moc pěkném souboji s Pastou. Jinak už byly všechny zápasy, do nichž se zapojila i domácí střídačka, více méně jednostranné. K naprosto očekávanému a zaslouženému vítězství havířovských borců poměrem 15:3 (31:11) zbývá závěrem pogratulovat.

Statistika Amateur: Pasta 4/4, Libor 3/3, Tomáš 2/2, Jirka 1/1, Ota 3/4, Standa 0/2

Statistika Ripper B: Koník 1/4, Jirka 1/4, Dan 1/4, Patrik 0/4

701: Milerski / Pastrňák - Konečný / Šulc 2:0

Kriket: Carbol / Podhora - Videnka / Pavlorek 2:0

 

KONÍK

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář