Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.kolo Ripper Ostrava B - Galax Ostrava 3.4.2014

4. 4. 2014

Sestava Ripper: Konečný Petr, Magula Marian, Ščotka Jaroslav, Šulc Daniel

Sestava Galax: Folta Jiří, Mík Jiří, Osoha Rostislav, Šlechtický Filip

Po delší době jsme si zase jednou odehráli zápas podle původního rozpisu, a budu trochu prozrazovat, když ho označím za naprosto vyrovnaný. V sestavách obou družstev chyběly hlavní opory, což byla řekněme kaňka na jinak celkem pěkném zápase.

V první půli (to nás ještě podporovali naši fans) jsme byli herně lepší, ovšem koncovky jednotlivých legů nám všem moc nešly. Hosté toho samozřejmě využili a naši mnohakolovou neschopnost zavřít trestali. Takže stručně první série 2:2, když padli Monty a Jarouš, před párovkama 4:4 po prohrách Kuřete a opět Jardy. Právě tahoun Ripperu poslední doby se rozehrával pomaleji než obvykle, což bylo tak trochu mimo plán. Neporazitelnost ve čtyřhře jsme s Montym ztratili nedávno, tentokrát jsme se ale vrátili do starých kolejía znovu poslali Ripper do vedení. Cricketu jasně dominovali začínající dvojice, Galax navíc postavil dvojici ten večer neporaženou, takže 5:5. Do velkých problémů jsme se dostali hned po týmovkách, když já výhru Ickovi daruju a kuře nestačil na Rosťu 5:7! Další zaváhání Jaryna už by nás pohřbilo, naštěstí se chytil s Jiříkem a konečně vyhrál. Současně sehrál Monty svůj nejlepší duel v zápase a stav opět dorovnal 7:7. Dramatickou koncovku otevřel můj zápas s Rostíkem a fakt, že jsem s ním měl stoprocentní bilanci se stal minulostí. Byl lepší a hosty opět popotlačil k bodům. Naštěstí zakontroval Kuře a znovu srovnal. Závěrečné duely byly moc pěknou podívanou a ukázkou kvalitní hry. Na obou terčích stav 1:1 a na obou se dablovalo, no pracovaly trošku nervičky. Maroš spoustu šancí zahodil a Icek zařídil Galaxu devátý bod. Na naprosto spravedlivou dělbu bodů v zápětí upravoval Jaryn. Stavu 9:9 (24:23) tak dal definitivní podobu. Remíza je jak už bylo zmíněno spravedlivým výsledkem, protože si prohrát nikdo nezasloužil. Do hodnocení hráčů tentokrát zapojím i hostující stranu, a sice Rosťu(4,5b.). Odehrál podle svých vlastních slov nejlepší zápas v životě, a za sebe musím přiznat, že je úplně super vidět tak velkého chlapa upřímě se radovat. Dobrá práce. Mezi domácími nikdo nevynikal, byl to solidní týmový výkon s mnoha mezerami ve hře. Tím ale vůbec nemyslím že to bylo špatně, takže v poho chlapci. Všem aktérům zápasu dík za super atmosféru.

Statistika Ripper: Koník, Jaryn, Kuře, Monty 2/4

Statistika Galax: Rosťa, Icek 4/4, Jiřík, Řezňa 0/4

Další výsledky 8.kola mimo jiné v podstatě určily držitele titulu:

Amateur Havířov - Ripper Ostrava A 8:10

Ripper A nic nepodcenil a tentokrát nastoupil v plné palbě. Ovšem domácí se šikovali postupně a 4. hráč dorazil taxálem něco málo po zahájení. Domácí se ještě ve třech ujali vedení, kdy poráží oba blonďáky, ale bodík uloupil Dušan. S příjezdem 4. hráče však jejich serie skončila, 7 bodů v řadě prakticky rozhodlo. Z 8:2 bylo za chvíli 10:4, čímž bylo rozhodnuto. Zbývající bodíky už patřily domácím, kteří tak korigovali na 10:8. Z posledních 3 zápasů stačí vyhrát jeden a můžeme se po roce radovat z obhajoby. DD

Norci Havířov - DC Podbeskidzie 1:17

KONÍK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář