Jdi na obsah Jdi na menu
 


MR družstev Praha 31.5.2014

Pokřikem "Jsme 3. no a coo" a se smíšenými pocity jsme se vraceli z MR. 

Stručně řečeno, obhájili jsme loňskén umístění, ale to je tak vše...

Skupinu jsme rozehráli výborně, kluci všichni pěkné náhozy i zavíračky, výhra 9:3 na Pivrnci. Druhý zápas s Troskama pokračujeme ve výkonech z prvního utkání, ale pouze do stavu 5:3, pak soupeř zabral a začal zavírat (vysoká čísla), což se nám přestalo dařit, prohra 5:9. Poslední zápas s Žraloky začal podobně, vedení 3:1, ale pak to opět začala dablová mizerie. Soupeř skore vyrovnal a šel v závěru do vedení 8:7. K poslednímu zápasu nastupuje Kuřecí a soupeřova jednička Jirka Moravec. Kdo vyhraje postupuje. Kuřecí svá podání naštěstí s přehledem zvládá a to znamená, že nejedeme domů s prázdnou.

Do semifinále postupujeme z druhého místa. Soupeřem nám jsou Pohádkáři, kteří ve skupině porazili Dřeváky. O tom v jakém duchu proběhne zápas víceméně rozhodla první serie singlů, kdy soupeř otáčí první dva singly z 0:1, ačkoli na zavíračce jsme první my a namísto vedení 3:1 je to přesně naopak. Dablová mizerie pokračuje na rozdíl od soupeře, kterému vždy šipka do dablu nějakým způsobem doplachtí a to na první max. druhou šipku. Za stavu 4:8 se je ještě ze zbytku sil nadechjeme k obratu, ale bohužel dably na 8:8 jsou proti nám. Prohra 7:9.

Hodnotit jednotlivé hráče nemá ani cenu. Nikomu se nepodařilo prodat, to na co má, na všech se projevila dablová krize. Ale hlavu vzhůru a zkusit to opět za rok.

Titul obhájili Dřeváci, kteří po nevýrazných výkonech ve skupině v play off zabrali a vrátili Pohádkářům porážku ze skupiny.

Amatéři do play off nedosáhli. Horší legy při remíze s Dřeváky (8:8, 19:21) znamenaly 3. a nepostupové místo.

http://czechdarts.org/view.php?cisloclanku=2014060102

-------------------------------------------------------------------------------

Již tuto sobotu 31.5.2014 se koná Mistrovství ČR družstev sezony 2013/2014.

Hracím místem je pro letošek známý pražský Bulldogs Darts Pub, kde se 8 kvalifikovaných družstev utká v boji o titul mistra ČR.

Vzhledem k tomu že máme jen tři hrací oblasti, kvalifikovali se:

- za Střední Čechy a Prahu - Dřeváci, Žraloci Cerhenice, trosky Roztoky a Blankyt

- za Severní Čechy - Pohádkáři z Ústí nad Labem a Pivrnci Kadaň

- za Moravskoslezsko - DC Kansas Amateur a Ripper Ostrava A

Systém hry je na dvě skupiny po 4, první 2 postupují do play off. Hraje se o 10 tis. Kč pro vítěze!

Loňský titul obhajují Dřeváci, ale do hry se opět vrací dvojnásobný vítěz havířovští Amateurs.

Chybět budou Bizoni a Barbaři, v jejichž oblastech se letos liga nehrála.

Takže držte palce!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Do třetice to vyjde!

(Koník, 2. 6. 2014 15:43)

Za rok je třeba zvovu se pokusit zlomit semifinálové prokletí a není proč věšet hlavu, pravda Duško. Obhajoba bronzu není vůbec špatným počinem takže moc gratuluji chlapci:).

Severomoravská síla!

(Koník, 27. 5. 2014 11:10)

Když se všechno sejde tak jak má a nebude chybět potřebné štěstíčko, patří dle mého názoru oba naši zástupci k hlavním favoritům. Nevýhodou je zcela jednoznačně snad jen brzké vstávání, což se třeba obhájců netýká. Každopádně velké šance na bednu dávám Amatérům, a ve finále pevně věřím bude A-tým Ripperů. Silnější sestava než loni a podpora těch co zrovna budou pod čarou bude moc důležitá, týmová práce pak nejdůležitější! Každopádně budu držet všechny palce:), a taky budu telefonicky radit:)).

MR

(DD, 27. 5. 2014 10:52)

Jízdenky koupeny, ještě někde koupit formu... :-))))